Tartu Ingerisoomlaste Selts


Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Suvised sündmused

Seltsi suvesündmusteks on:

14.-15.juuni Paides Eesti ingerisoomlaste laulu- ja tantsupeol osalemine. Soovi korral kaasa sõita võib veel ühendust võtta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5.august, alates kl. 18 ootame taas kõiki koorijuht Albert Pettise sõpru ja tema loomingust lugupidajaid ingeri maja aeda, Pettise pingi juurde. Võtke kaasa väike piknikukorv ja hea tuju, võimalusel ka laulutuju.

23.augustil, kell 18 annavad seltsi segakoor Kiuru ja Tampere linna segakoor ühiskontserdi Tartu Salemi kirikus. Olete oodatud kuulama!

 

Kauniista kesänaikaa!

 

Jäta kommentaar

tagasi ülest