Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

31. lauluaasta algas Esile tõstetud

Selle aasta oktoobrikuu teisel esmaspäeval ootas meid ingeri majas tordimeistri uhke tort numbriga 31. Algamas on Säveli uus laulu hooaeg. Ehk on see sama magus, tihe ja rammus kui lõik tordist ja kui üks pisike mõrkjas pihlamari jäigi hamba alla, annab see märku: tuleb pingutada! Pingutada tuleb, sest uute kaante vahele tulevad ka uued laulud. Koori juhatab Valli Pang, laule valivad abid Silvi Paagel ja Külli Saul. Esimesed kontserdid on jõulude ajal ingeri majas ja Viljandi baptisti kirikus.

Valisime häälerühmadele vanemad: Mahti Vahtra (sopran), Enna Lond (alt) ja Valeri Luukka (mehed). Laekurid on Monika Kümnik ja Helle Siimann.

Meie esimene sügisene kohtumine on alati täis kallistusi, lilli suvistele sünnipäevalastele, kohvi aroomi, klaaside kõlinat, suupisteid ja jutuvada. Ehkki suvel sai koos oldud Vaike hubases kodus ja Mahti lillelises aias (mõlemal proual oli uus aastakümme algamas), oli ikka üksteisega palju rääkimist ja kuulamist.

Tore oli see, et lauljad, kes olid mõned pikemalt mõned lühemalt koori tegemistest eemal olnud, on taas meiega laulmas!

Nüüd siis jälle kohtume igal esmaspäeval kell 19.00 ingeri majas.

Kirjutas Heli Tamme

Foto Hiie Koiksaar

Jäta kommentaar

tagasi ülest