Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Eha koori sünnipäeval

Viljandi naiskoor Eha tähistas tänavu aprilli algul oma 60.sünnipäeva. Et koos teiste Viljandimaa kooridega oma tähtpäeva tähistada, korraldasid nad seekordse kevadise kooridepäeva valides teemaks  „Sünnipäeva laulud“. Nii esitasidki kokkutulnud koorid paar päevakohast laulu. Sävel koor alustas lauluga „ Olkoon onneksi“, millele järgnesid „Kasvupaikka“ ja „Iinkerin valssi“.

Peale kontserti pakuti kringlit ja kohvi. Pidulised olid oma lauad juba kaasavõetud suupistete ja jookidega täitnud.

Toimus mitmeid seltskondlikke mänge ja laule. Viktoriini käigus saime teada nii mõnegi uue fakti „Eha“ koori kohta. Koorijuhid said saali täie laulurahvast oma pilli järgi seltskondlikke laule laulma.

Tantsu sai keerutada ühemehebändi „Lihtne poiss“ saatel.

Aga loomulikult oli õhtu nael meie koori Arved, kes oma elukaaslasele Hellele abieluettepaneku tegi. Seda pole 28 Viljandimaa kooride päeva jooksul varem juhtunud.

Oli väga lõbus ja meeleolukas õhtu.

Tekst Heli Tamme

Jäta kommentaar

tagasi ülest