Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Järvamaa Ingerisoomlaste Seltsi jõulupidu on toimunud

22 Järvamaa Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi liiget kogunes 17. detsembril Paide Vallitorni pidama saabuvaid jõulupühi “PIKKUJOULU”-a. Kaunilt ehitud klaasgaleeris oli kaetud jõululaud, säras kuusk ja värvilised tulukesed.
 
Meid tuli jõulutervitusi tooma ja õnnistama Paide Püha Risti Kirikuõpetaja Kari Tynkkynen. Koos laulsime kauneid jõululaule ja lugesime Jõuluvanale luuletusi ja laulsime laule. Jõuluvana tundis huvi kas oleme olnud head lapsed ja kõik seltsi kavandatu sai tehtud. Ta oli üllatavalt kursis meie tegemistega ja soovis tugevat tervist, tahet ja indu edaspidiseks.

Nagu tellimise peale hakkas õues sadama vaikselt-vaikselt valget lund ja veidi aja pärast nägime esimest korda sel ajal nii tavaliselt olnud juba valget kohevat lumevaipa.

Kohal oli meie seltsi esimene esimees Teodor Sinkkonen, keda õnnitlesime tema juubelil ja kinkisime õnnitluskaardi, lilled ja laulsime kooris meie tavapärast sünnipäevalaulu “Olkoon onneksesi”.

Maitsev jõuluroog koos lisanditega ja kohv koogiga täitis juba nälgatundmahakkavat kõhtu.
Veidi rääkisime ka 2016.a. kavandatavatest üritustest esimene kokkusaamise määrasime 30.jaanuaril 2016.a.

Kaugemalt tulijaid viis autoga kohale meie oma muusik Valdo Preema.

seltsi esimees
Herta Preema

Jäta kommentaar

tagasi ülest