Tartu Ingerisoomlaste Selts

Soome vähemusrahvuse kultuurinõukogu valimised Eestis 2014 aastal

HYVÄÄ UUTTA VUOTTA!

Aktuaalne teade:

Soome vähemusrahvuse kultuurinõukogu valimised Eestis 2014 aastal.

2014 aastal toimuvad taas Eestis Soome vähemusrahvuse kultuurinõukogu valimised. Kultuurinõukogu on valitav koosseis, kelle ülesanne on käsitleda soome kultuuri edendamisega seotud küsimusi Eestis, arendada soome, sh. ingerisoome kultuuri hoidmist ja edasikandmist. Kultuurinõukogu valimisteks paluvad korraldajad kõigil Eesti kodanikel, kes on soome päritoluga või oma tegevusega aktiivselt seotud soome kultuuriga kanda end valijate nimekirja. Selleks on järgmised võimalused:

Leida taotlusvorm Eesti Ingerisoomlaste Liidu kodulehel www.inkeri.ee või võtta ühendust Eesti Ingerisoomlaste Liidu bürooga, Veski 35, Tartus.

Samadest kohtadest võib saada ka vastuseid tekkivatele küsimustele. Küsida võib ka maili kaudu: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Taotlusvormid palume tuua või saata postiga Ingeri majja, Veski 35, Tartu. Veel on aktiivse nimekirja täitmiseks aega jaanuari esimeses pooles!!! Olete oodatud osalema ning andma teadet edasi oma peres ja tutvusringkonnas!

Jäta kommentaar

tagasi ülest