Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/np1953/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Inkeri.ee

INKERI august 2013

Lk. 2–3: Herta Preema: Olukorra arenemine liidus sõltub nüüd Kultuuriministeeriumist.
Lk. 4–5: Suve fotovõistluse esikoha sai energiline tantsupilt.
Lk. 6–7: Suvel ilmunud ingeri raamatud jätkavad ajaloo teemadel. Tõnis Hallaste: Draamat ja pisaraid ei maksa oodata.
Lk. 8–9: Veel fotovõistluse parimaid pilte.
Lk. 10–11: Soome seltsid avaldasid oma arvamust, kuigi nende käest ei küsitud. Niina Petruhhina: Õnnelik see, keda liidu erandlikul üldkoosolekul polnud.
Lk. 12–13: Mida suvistelt üritustelt jäi meelde?
Lk. 14–15: Sündmuste kalender. Õnnesoovid.
Lk. 16: Ingerile värvi! Epp Katuse värvimispilt lastele.

INKERI oktoober 2013

Kuidas kõlavad Heli Laaksonen, Contra ja Jan Rahman ingeri murdes? Kus oli Aale Tynni sündinud? Mida ütleb sloveenlasest uurija ühe iidvana ingeri rahvaluuletuse kohta? Milliseid luuletusi kirjutasid ingerisoomlased sõja ajal?

INKERI september 2013

Septembri INKERI on viimaks ilmunud! Toiduteemalises numbris küsitakse, millist toitu ingerisoomlased valmistavad ja söövad, kas ingeri ja vene köökidel on mingit vahet ja miks eesti ja soome toidud on nagu teiste planeetide pealt.